Haberler, Kampanyalar

Siemens Sevgililer Günü Kampanyası

Eşsiz tasarımlarıyla mutfağınıza uyum sağlayarak sizlere lezzetli kahve deneyimini yaşatacak Siemens Tam Otomatik Kahve Makineleri, mükemmel ve kusursuz kahve anlarını yaşamak isteyen gerçek kahveseverler için geliştirildi. Siemens olağanüstülük arayışında olan insanlar için EQ tam otomatik kahve makinelerini geliştirmiştir. Giriş seviyesi modelinden tümüyle bağlı tam otomatik kahve makinesine kadar değişen çeşitler içeren Siemens EQ serisiyle bireyselleştirilmiş kahve hazzını yaşayın.

Seni seviyorum” demenin birçok yolu var… Siemens tam otomatik kahve makineleriyle dünyanın dört bir yanından dilediğiniz kahveyi seçin, aşkınızı gösterin. Bu Sevgililer Günü’nde, seviyorsanız siz de bir kahveye davet edin!

14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel Siemens EQ.6 Plus s500 TE655203RW kodlu kahve makinesi %35 indirimle 9.995TL. Zubizu kampanya kodu ile geçerli olan Eşsiz bir kahve daveti indirimi stoklarla sınırlı, kampanya hakkında bilgi almak ve ürünü incelemek için Göztepe Siemens mağazamıza davetlisiniz.

https://www.instagram.com/p/CZwZ1QCKxs7/

İlginizi Çekebilir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir