1. TEDARİK, KARGO VE TESLİMAT

Web sitemizde gösterilen ürünler ücretsiz teslim edilmekte, kurulum gereken ürünler Siemens Yetkili Servislerimiz tarafından, ücretsiz kurulum yapılmaktadır.
 
Ortalama teslim süreleri,  2 ile 5 iş günüdür.
 
Mikro dalga fırın, davlumbaz, ocak, su sebili ve küçük ev aletleri mağazamızda stoktan direkt satın alınabilir.
 
Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, fırın ve geniş davlumbazlar gibi büyük hacimli beyaz eşyalar, Siemens Bölge Deposundan, orijinal kapalı ambalajlı olarak kata teslim sevk edilmektedir.
 
Siemens Bölge Deposundan sevk olduğu için ağırlıklı olarak, sadece Siemens ürünleri taşındığından ötürü en düşük hasar riski ile teslim edilmektedir.
  
Tüm ürünlerde teslimat, ücretsiz, kata, daire içerisine teslim şeklindedir.
 
Siparişiniz Siemens yetkili satıcısı olarak tanzim ettiğimiz, içeriğinde yetkili satıcı kodumuzun yazılı olduğu e-arşiv/e-faturanız mail adresinize gönderilecek olup, faturanızı mail adresinizden kontrol etmeniz ve ücretsiz montaj için yetkili servislerimize ibraz etmeniz önem arz etmektedir. (lütfen spam/istenmeyen klasörünüzü kontrol etmeyi unutmayın)
 
Siparişleriniz ulaştığında, ambalajlarının hasarsız olduğunu kontrol ederek teslim almanız, ambalajlarda hasar tesbit edilmesi durumunda, teslim tutanağına, hasarlı olduğu için teslim almadığınızı not düşerek, 444 8 954 numaralı müşteri hizmetleri hattımızı aramanız yeterli olacaktır. Teslim alındıktan sonra tesbit edilen hasarlar müşterilerimizin sorumluluğunda olacaktır.
 
Montaj zorunluluğu olan tüm ürünler, Siemens yetkili servislerimiz tarafından ücretsiz montaj yapılacaktır. Ücretsiz montaj için 444 66 88 nolu Siemens müşteri hizmetleri hattından,  randevu talep etmeniz yeterli olacaktır.