Haberler, İncelemeler

Siemens Su Sebili Karşılaştırması

2022 yılı Temmuz ayı itibarı ile üretimde olan temelde 4 Siemens Su sebili modeli bulunmakla birlikte bu yazıda ‘hangi su sebili modelini tercih etmelisiniz?’ sorusu için çerçeveyi daraltıp netleştirmeye çalışacağız.

Siemens Su Sebili Modelleri

DW15701
DW15702
DW15703
DW15704

Siemens Su Sebillerinin Ortak Özellikleri

* Gizli damacana modülü: Tüm Siemens su sebili modellerinde gizli damacana alanı bulunmakla birlikte standart 19litrelik damacana veya cam damacana kullanabileceğiniz gibi su arıtma kullanıyorsanız arıtmanıza da bağlayabilirsiniz.

* Boş damacana sinyali: Damacana içerisinde su azaldığında, takribi 1 litre kaldığında, tüm modellerde düşük su seviyesi uyarısı vererek damacana değişim zamanının geldiğini hatırlatır.

* Led lamba: Su doldurma alanında bardaklarınız için aydınlatma bulunmaktadır, böylelikle karanlıkta ışık aramak zorunda kalmaz veya döküp saçmadan su içebilirsiniz.

* Paslanmaz çelik su deposu: Bu sayede içme suyunuzun temiz ve güvenli olduğundan emin olabilirsiniz, suyun tadında ve kokusunda hiçbir değişiklik olmaz.

* Oda sıcaklığı ve soğuk su ayarı: Tüm su sebili modelleri bağımsız şalterlere bağlı oda sıcaklığında su ve soğuk su sağlar.

Ayrıştırıcı Özellikleri

DW15701: Gri renkli, fiyat etkin başlangıç modelidir.

DW15702: Siyah, inox renk tasarımlı derece göstergeli dokunmatik dijital ekranlı modeldir.

DW15703: Siyah, inox renk tasarımlı tuşlu model olup bu modelin önemli ayrıştırıcı özelliği kendini temizleme fonksiyonudur. Otomatik olarak takribi her iki saatte bir birkaç dakika süresince paslanmaz çelik su tankına UVC ışık yönlendirerek içme suyunuzun daha temiz hale gelmesine yardımcı olur.

DW15704: Beyaz, siyah renk tasarımı su sebili modelinin ayrıştırıcı özelliği üçüncü bir sıcak su gözünün bulunması ve sıcak su fonksiyonunun çocuk kilidine bağlı olmasıdır. Sıcak su musluğundaki çocuk kilidi hem çocukların güvende kalmasını, hem de yetişkinlerin yanlışlıkla sıcak su kullanmasını önler.

Su sebili modellerinin gerek tasarım gerek fonksiyonel yönden ayrıştırıcı özellikleri tercih edeceğiniz model için belirleyici olmakla birlikte eğer bu özelliklere gereksinim duymuyorsanız DW15701 su sebili modeli gayet yeterli olmakla birlikte fiyat ve tasarım yönünden de beğenilen bir üründür. Peşisıra DW15703 modeli kendini temizleme fonksiyonu nedeni ile oldukça sık tercih edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir